skan_20160831-4

Od kilku lat jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz nauczania zintegrowanego. „Poszukiwacz” pomysłów do pracy z dziećmi w różnym wieku. W pracy z najmłodszymi urzekł mnie świat widziany oczyma dzieci oraz tysiące pytań, na które czasami nie ma odpowiedzi, ale z którymi trzeba sobie poradzić. Uwielbiam ich szczerość i piękną wyobraźnię. Pasjonuję się muzyką filmową, kocham podróżować i spędzać czas z najbliższymi.

Wykształcenie:
– Wyższa Szkoła Społeczno – Ekonomiczna. Podyplomowe Studia Terapii Pedagogicznej Uczniów z Dysleksją, ADHD i Zaburzeniami Zachowania
– Wyższa Szkoła Społeczno – Ekonomiczna, kierunek pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – kształcenie zintegrowane
– Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, specjalność – pedagogiki korekcyjna