Zawody sportowe

Hej ho, na zawody by się szło!

16.04.2024 w naszym przedszkolu odbył się dzień sportu. Punktem kulminacyjnym były międzyprzedszkolne zawody sportowe, w których udział brali zerówkowicze z zaprzyjaźnionych placówek. Organizatorki – p. Karolina Michalska oraz p. Joanna Moszczyńska zaprosiły dzieci z Przedszkoli nr: 75, 319 oraz 337 , dla których przygotowały konkurencje na miarę profesjonalnej olimpiady.

Impreza rozpoczęła się (jak na prawdziwe mistrzostwa przystało) od rozgrzewki, którą poprowadził nasz gość – sportowiec, mistrz świata w kulturystyce – Pan Krystian Łukasiewicz.

Wspólne zabawy sportowe sprawiły wiele radości, a co najważniejsze – każdy mógł poczuć się jak prawdziwy mistrz odbierając nagrodę w akompaniamencie hitu „We are the champions”. Pod koniec uroczystości laureaci otrzymali upominki w postaci drobnego sprzętu sportowego, medali oraz dyplomów. Następnie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy za wspólną zabawę!